м. Вінниця, вул. Козицького, 1

ОСББ

«ЖЕО» запрошує ОСББ до співпраці

 

«Житлово-експлуатаційне об’єднання» – це нова компанія на ринку управління житлово-комунальним комплексом в м. Вінниці, яка забезпечує якісний сервіс в управлінні багатоквартирними будинками.

На сьогоднішній день товариство обслуговує понад 750 житлових будинків міста та активно співпрацює з вінницькими ОСББ, які не на слові, а на ділі переконалися у надійності управлінської компанії. Адже «Житлово-експлуатаційне об’єднання» виконує комплекс робіт, які забезпечують функціонування інженерної інфраструктури житлових будинків і прибудинкових територій, а також забезпечує якісне надання широкого спектру житлово-комунальних послуг (із повним переліком послуг можна ознайомитися на офіційному веб-сайті «ЖЕО»).

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція і Ви бажаєте співпрацювати – не зволікайте, телефонуйте: (0432) 550-350, (0432) 508-355, 068-118-09-49. Фахівці «ЖЕО» залюбки нададуть відповіді на запитання, які Вас цікавлять. Крім того, Ви завжди можете відвідати товариство за адресою: вул. М. Оводова, 1, м. Вінниця, та отримати усю необхідну інформацію.

 


 

 

  

ОСББ – твій шлях бути господарем у своєму будинку!

 

Шановні вінничани, якщо ви хочете: спільно з сусідами вирішувати форми благоустрою будинку, мати чисті під’їзди та подвір’я. Самостійно визначати терміни, черговість робіт і обсяги ремонту свого будинку. Контролювати використання квартирної плати та скеровувати частину цих грошей на благоустрій та впорядкування будинку. Впливати на використання прибудинкової території і технічних приміщень (горищ, підвалів) та захищати їх він неправомірного використання іншими особами – створюйте об’єднання співвласників будинку (ОСББ).

Обсяг діяльності ресурсного центру 

Ресурсний центр надає загальну інформаційну підтримку шляхом публікації посібників, довідників та через надання індивідуальних консультацій мешканцям міста, які бажають створити ОСББ.

З липня 2011 року в ресурсному центрі працюють міжнародні консультанти з організаційних, правових, технічних, фінансових та інших аспектів діяльності ОСББ,

Консультанти надають знання і досвід, запроваджуючи порядок функціонування Центру за кращими європейськими зразками та працюють пліч-о-пліч їз працівниками Центру в сфері надання допомоги ОСББ,

Додатково фахівці ресурсного центру проводять енергоаудити для оцінки технічного стану будівель та допомагають розробити інвестиційні плани для тих ОСББ, які бажають отримати комерційне фінансування на модернізацію будинків.

Які переваги ОСББ?

- Самостійно розраховувати та встановлювати розмір квартирної плати на утримання та обслуговування житлового комплексу.

- Можливість вибору найкращої форми утримання та обслуговування житлового комплексу.

- Контроль за якістю житлово-комунальних послуг.

- Зростання в будинку кількості сумлінних платників завдяки фінансовому контролю та прозорості використання коштів.

- Отримати прибудинкову територію в приватну власність і самостійно приймати рішення щодо ї використання.

- Колишній власник будинку зобов’язаний взяти участь у першому після прийому будинку на баланс ОСББ капітальному ремонті.

Як створити ОСББ?

Створити ОСББ можуть лише власники квартир та нежитлових приміщень, що розташовані у будинку. Створення та діяльність ОСББ регулюється Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», Статутом, який затверджується членами відповідного ОСББ, та іншими нормативно-правовими актами.

Для створення ОСББ необхідно ініціативною групою (3 чол.) організувати та провести установочні збори, на яких повинно бути присутніх не менше 51% власників квартир. Рішення вважається прийняти, якщо 2/3 присутніх проголосували «ЗА». На установчих зборах необхідно ухвалити статут ОСББ, обрати голову та правління об’єднання. Після цього відбувається державна реєстрація ОСББ в Ресурсному центрі підтримки ОСББ м. Вінниці (вул. Першотравнева,78 каб. №4, тел. 59-53-09).

Зразки документів та рекомендації на сайті : www.osbb.vin.com.ua

 ОСББ – твій дім

У зв`язку з набуттям чинності 1 липня 2015 року ЗУ «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», утворення ОСББ  стало важливою необхідністю. Власники квартир мають можливість покращити умови використання власного майна, а також забезпечувати утримання і використання неподільного та загального майна. Які ж переваги у об’єднанні співвласників житлового будинку? По-перше, ви вправі самостійно вирішувати – хто обслуговуватиме ваш будинок, та які будуть внески на його утримання (квартплата). Кому здавати в оренду нежитлові приміщення, куди витрачати гроші. По-друге, ефективне використання коштів і контроль приводять до якіснішого та раціональнішого утримання будинку. По-третє, ОСББ несе лише управлінські повноваження і не стає власником будинку в цілому – співвласниками будинку залишаються власники квартир та нежитлових приміщень. ОСББ, як юридичній особі, належать допоміжні приміщення та земельна ділянка (якщо вона була приватизована).

Загалом, у кожного будинку своя історія, своя доля, свої досягнення. Немає ні одного будинку, де б ситуація склалася однаково. І порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих. Поки ви самі не об’єднаєтесь, то ніхто вам цього не зробить. ОСББ там продуктивне, де активні мешканці, адже мешканці – це стержень і осново правління. 

Тож проаналізувавши усі переваги та недоліки ОСББ, необхідно зробити вибір щодо здійснення управління багатоквартирним будинком, адже вибір залишається за Вами. І сподіваємося, що в подальшому ви й надалі віддаватимете перевагу ТОВ «ЖЕО». А ми в свою чергу, гарантуємо вам, якість  та оперативність наданих нами послуг.

 

 

 

 

 

 


                           Сторінка на facebook