м. Вінниця, вул. Козицького, 1

СПРАВА ВИБОРУ!

Досить актуальним і доволі проблематичним на сьогодні залишається питання ремонту покрівлі будинку. «Залатати дири» чи зробити надійний капітальний ремонт? Як вирішити цю проблему не витрачаючи значних коштів? Саме з такими питаннями щоденно звертаються вінничани до «Житлово-експлуатаційного об’єднання». Ув’язку з цим фахівці «ЖЕО» вважають за необхідне розтлумачити дану проблему.

Звісно можна зробити поточний ремонт покрівлі («залатати дири»), однак як показує практичний досвід це не дає тієї надійності та впевненості, як капітальний ремонт. Більше того, у підсумку виходить ще набагато дорожчим.

Як утеплити багатоповерхівку. Підтримка держави та досвід ОСББ

 

Державна програма, за якою ОСББ та ЖБК можуть отримати відшкодування від 40% суми кредиту на енергоефективні матеріали та обладнання, стає все популярнішою. Сьогодні 160 ОСББ взяли "теплі" кредити та впровадили енергоефективні заходи у багатоповерхівках.

Досвід набутий життям

 

Утеплення зовнішніх стін – на сьогодні це найбільш дієвий, не дорогий, а тому і найбільш популярний спосіб утеплення житлових приміщень. Будь то багатоквартирний будинок, чи одноповерховій дім, сучасні технології дозволяють якісно, швидко і без особливих зусиль підвищити теплоізоляцію стін на 30-35%.

Утеплення будинку. За чи проти.

 

18 серпня, за ініціативи депутата  Вінницької міської ради Петра Бабія, були прповедені збори по будинку на вул. Стеценка, 44, (1-2 підїзд), що до його утеплення. На яких, Петро Валерійович доніс до мешканців інформацію про програму міської ради  – співфінансування.

ХАЙ-ТЕК в дизайні інтер’єру

Як стилістичний напрямок хай-тек ще вивчається. В архітектурі стиль хай-тек з’явився в середині 70-х. Головними теоретиками та практиками хай-теку були архітектори Британії, Японії, США. Серед них – японець Кендзо Танге, італієць Ренцо Піано, англійці Норман Форстер, Ніколас Грімшоу, Річард Роджерс, в США – Ф. Джонсон. Історик архітектури і сам архітектор з США Чарльз Дженкс розробив класифікацію, за якою хай-тек – це пізній модернізм, пік його розвитку.

Поп-арт в дизайні інтер'єру

Стиль поп-арт

У перекладі з англійської «поп-арт» позначає «масове мистецтво». Даний стиль виник в середині минулого століття, але не здає своїх позицій і сьогодні. Стиль несе нотки сюрреалізму та експресіонізму. Це своєрідний мікс усього популярного.

Головною особливістю стилю є соковитість і яскравість відтінків. При цьому кімнату не потрібно захаращувати меблями і непотрібними речами.

Вітальня в райдужних фарбах, прикрашена екстраординарним декором, ексклюзивними меблями, обов'язково приведе в шок ваших гостей. Особливо зацікавить унікальність обробки. Для вітальні в стилі поп-арт вибирайте яскраву меблі з різнокольоровими подушками. Килимки та штори також повинні бути барвистими, щоб незалежно від погоди за вікном в цій кімнаті завжди панували свято і веселощі. Однак головною помилкою може стати надлишок відтінків. Важливо дотримати тонку грань між екстравагантністю і несмаком, вірно поєднувати всі обрані тони.

Стиль Авангард

Стиль Авангард

Даний художньо-архітектурний стиль інтер'єру зародився на початку ХХ століття під впливом революційних настроїв.

Це яскравий, зухвалий напрям, який пориває з традиціями і стандартним мисленням. Саме тому і було обрано таке позначення нового напрямку – «авангард», що означало «йде попереду» або «передовий загін».

Даний стиль є абсолютною протилежністю класичному стилю. Інтер'єр, оформлений в стилі авангард, припаде до серця творчим людям з нестандартним мисленням і оригінальним смаком, а також людям незалежним і волелюбним.

Французький стиль

Якщо ви хочете оформити будинок у французькому стилі, то ви, або родовий аристократ, або невиправний романтик.

Франція – це країна інтриг, тому нудьгувати в квартирі, оформленої в французькому стилі, вам точно не доведеться. Особливостями стилю є багатство, шик, а також гармонійно підібрані елементи та аксесуари, які залишать за собою бездоганне враження про вашу оселю.

Даний стиль в інтер'єрі створювався в кінці сімнадцятого століття, коли розкіш була на самому піку моди. Всі без винятку Людовики, що правили Францією, вклали дуже багато в палац, щоб він став неймовірно прекрасним.

Усім на замітку, єдиного французького стилю взагалі не існує. До нашого часу сформувалися три, чітко розділених стилі: палацовий, прованс та нормандський стилі.

Спальня за Фен-Шуєм

Спальня є одним з тих місць, в якому кожна людина хоче розслабитися, домогтися повної релаксації, набратися сил перед завтрашніми буднями. У спальні ми не лише відпочиваємо у вільний час, але й спимо, а здоровий сон важливий для кожного організму. З цієї причини роль спальні важко переоцінити.

Східна філософія фен-шуй дозволяє нам більше дізнатися про навколишній світ, про те, як можна змінити своє життя на краще, якщо правильно розставити меблі та інші предмети в приміщенні. Існують роботи, які присвячені тому, як зробити спальню найбільш придатною для відпочинку і відновлення фізичних сил.

Фахівці радять розмістити спальню в такій частині приватного будинку або квартири, яка максимально віддалена від вхідних дверей, а також не має стін, суміжних з ванною кімнатою або кухнею.

Ремонт у ванній кімнаті - основні правила.

Ремонт у ванній кімнаті

Кожна людина в певні життєві етапи стикається з гострим бажанням що-небудь поміняти. Безумовно, в залежності від ситуації і особистих переваг, подібні зміни можуть торкнутися особистого життя, або кар'єри. Але, оптимальніше всього внести певні зміни, наприклад, у вираженні приміщення. Причому, краще всього, якщо в цьому місці ви будете проводити якомога більшу кількість часу і отримувати позитивні емоції. Найкращим варіантом у подібному випадку є, звичайно ж - ванна кімната.

Адже, щодня, тільки прокинувшись, більшість людей відправляється саме сюди. Точно таким же чином і закінчуються як важкі трудові будні, так і приємні вихідні.

Важливо звернути увагу на той факт, що внесені зміни, в залежності від багатьох складових, можуть носити як кардинальний, так і косметичний характер. Але, незалежно від того, який варіант буде обраний саме вами, приємні емоції, які виникнуть в процесі перетворення даного приміщення, вам гарантовані.

Чого не варто робити на кухні.

Кухня являє собою арену, де можна спостерігати "єдність і боротьбу" трьох протилежностей - плити, мийки і холодильника. Кожен з цих елементів повинен мати хоча б мінімум власного простору, але в той же час вони не повинні стояти далеко один від одного. І не ставати між ними, заважаючі рухатися, перешкоди - це створить на вашій кухні джерело постійного роздратування (ось вона, одна із "кухонних" сімейних сварок!).

Якщо ви вирішили поставити на кухні гарнітур з окремо вартим "островом", розплануйте його місце так, щоб з усіх чотирьох сторін залишалися проходи не менш метра - інакше їм буде незручно користуватися і вам гарантований ще одне джерело роздратування.

Стіни кухні можна закрити так званим кухонним "фартухом".

Ця порада актуальна, насамперед, для старих будинків, куди часто навідуються комунальні служби - міняти проводку, батареї, газові труби. При установці кухонного гарнітура не закладайте наглухо доступи до цих самих комунікацій.                           Сторінка на facebook