м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Мій дім - моя фортеця.

Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових житлово-господарського комплексу. Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступність та якість послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а, відтак, і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.

Важливою частиною цієї системи є уповноважений по будинку – П’ятих Олександр Валентинович, що живе по вул.. Ак. Янгеля, 69. Завдяки наполегливості, працьовитим рукам та мудрості, незважаючи на всі негаразди сьогодення, Олександр Валентинович дбає аби помешкання стабільно забезпечувалося водою та теплом, підтримувалася безперебійна робота інженерних комунікацій, проводився ремонт будинку, благоустрій та озеленення території.

Адже зусилля уповноваженого сприяють зростанню комфортності життя мешканців та забезпеченню їх потреб.

Олександр Валентинович уже понад 6 років, як носить почесне звання уповноваженого по будинку.

Секрет його успіху полягає в тому, що всі роботи по будинку він особисто контролює. Плюсом є й те, що Олександр Валентинович у кожному під’їзді обрав старшого. І якщо виникають якісь проблеми, то він одразу збирає збори, на яких обговорюють важливі питання та приймають спільні рішення.

 За 6 років співпраці з ТОВ «ЖЕО», у будинку відбулося чимало змін. А саме, ремонт машинних відділень ліфта, капітальна заміна холодного та гарячого водопостачання у всіх підвальних приміщеннях, заміна засувок в елеваторному вузлі, заміна дверей входу у під’їзди та мусорокамери, тощо.

Також, варто зазначити, що завдяки Олександру Валентиновичу, його чудовій дружині Руслані та усім небайдужим мешканцям будинку, у 2018 році, їх будинок зайняв друге почесне місце у міському конкурсі  «Житловий комплекс зразкового утримання-2018»,  і не даремно, бо коли прогулюєшся навколо будинку, забуваєш що ти у звичайному дворі, а таке враження що потрапив у ботанічний сад, з рідкісними рослинами та безліч чудових скульптур, фігур вирізьблених із дерева. Це заслуговує поваги!

Вразило і те, що у разі виникнення аварійної ситуації, в першу чергу, мешканці телефонують мені,- розповідає уповноважений по будинку. Я контролюю виклики аварійної бригади та дзвінки на гарячу лінію. Для моїх мешканців я – гаряча лінія. Адже, виклики «аварійки» сьогодні не дешеве задоволення. Тому, я особисто перевіряю, які саме сталися проблеми у того чи іншого мешканця.

Олександр Валентинович, чи не щодня робить обхід будинку, його території, та перевіряє чи все гаразд. Мешканці повністю довіряють своєму уповноваженому. В деякій мірі, він для них є «янголом охоронцем» у комунальних, та й не тільки, справах.

Мудрість, виваженість та наполегливість – це короткий перелік тих якостей, якими володіє уповноважений будинку № 69, що по вул..Ак. Янгеля. І якими точно володіє Олександр Валентинович.


                           Сторінка на facebook