м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Чи існують якісь знижки або компенсації для населення по утепленню багатоквартирних будинків?

Відповідно до рішень Виконавчого комітету Вінницької міської ради «Про шляхи забезпечення вчасного капітального ремонту житлового фонду» від 28.05.2009 року № 1107 та «Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 28.05.2009 року» від 22.04.2010 року № 778, а також відповідно до порядку, забезпечення проведення капітального ремонту, в тому числі утеплення зовнішніх стін, можливо за умови добровільної участі мешканців у програмі співфінансування.

Доброта – це краса людської душі

Напевно, з усіх людських якостей, властивих жінці,  найважливішими є доброта та працьовитість. Багато жінок примудряються не лише виконувати роботу по господарству і виховувати дітей, а ще й працювати, будувати кар’єру і домагатися в цьому великих успіхів.

Людина, щаслива тоді, коли рухається до своєї мети

 

Для декого щастя – це постійне лідерство у всіх сферах життя: відмінник в школі, активіст і знову відмінник у ВУЗі, відповідальний працівник в офісі, керівник свого малого чи великого бізнесу. Для когось – одружитися та насолоджуватися сімейним життям. Герой сьогоднішнього випуску нашої газети досяг успіху як у першому так і у другому випадку, але й  досі продовжує рухатися в перед.

Коли мудрість і людяність є стилем життя

 

Наталія Іванченко – це жінка, яка не звикла програвати. Для неї не існує засторог і перешкод, якщо Іванченко відчуває свою правоту, вона розпочне «війну» з будь-яким ворогом.

Корисні поради, що робити якщо немає світла в квартирі?

 

- треба перевірити чи не вибило автомати /пробкові запобіжники;

- якщо при включених запобіжниках світло не з’явилося, необхідно звернутися до балансоутримувача будинку (ЖЕО, ЄРЦ, ОСББ, Дирекція замовника, КЕЧ), який відповідає за внутрішньобудинкові електричні мережі;

Збори зі старшими по будинку

Кожну другу середу місяця, у приміщенні ТОВ «Житлово-експлуатаційне об’єднання»  проводяться збори зі старшими по будинках.  На яких обговорюються найважливіші питання та повідомляються останні події у житлово-комунальній сфері. В свою чергу старші по будинку, мають можливість висловити побажання та пропозиції, які в подальшому будуть враховані керівниками товариства. Також, за допомогою старших, «ЖЕО» може інформувати мешканців про надання тих чи інших послуг та про проведення робіт на будинку.

12 серпня відбулися чергові збори зі «старшими».

Увага! Печатки старших по будинку.

Печатка

На сьогоднішній день, старший по будинку має можливість контролювати роботи по обслуговуванню будинку. Відповідна система контролю передбачає підписання ним цілого переліку документів: дефектні акти, акти обстеження будинку, акти виконаних робіт та інше. Тому, для уникнення непорозумінь щодо достовірності підписів ТОВ «ЖЕО» запроваджено виготовлення відповідних печаток для старших по будинку. По мірі виготовлення печаток вони будуть передаватися старшим по будинках, повне забезпечення печатками планується до кінця 2014 року. Відповідно в подальшому документи на яких буде відсутня печатка до уваги працівниками ТОВ «ЖЕО» прийматися не будуть, і як результат очікуємо зменшення конфліктних ситуацій по якості та достовірності виконаних робіт.


Анкетування старших по будинку!

Анкетування

Шановні колеги, так саме колеги, адже ми з Вами працюємо разом, щоб отримати гарний результат! На сьогоднішній день колектив ТОВ «ЖЕО» намагається вибудувати нову систему взаємовідносин між мешканцями та компанією. На жаль - це процес не одного дня. Старший по будинку являється основною ланкою спілкування між мешканцями та компанією. Саме за допомогою старшого «ЖЕО» може інформувати мешканців про надання тих чи інших послуг, про проведення робіт, саме старший має контролювати їх якість. Порадившись з мешканцями, ввіреного йому будинку, визначити порядок їх проведення та підписувати Акти виконаних робіт.


                           Сторінка на facebook